Placeholder

Štěňata

Nyní štěňata neplánujeme

 

Další štěňata plánujeme zatím velmi předběžně možná na jaro 2025.

 

Bližší informace ke štěňátkům

Naše štěňátka se narodí a vyrůstají v u nás doma obýváku uprostřed rodiny a jsou v neustálém kontaktu s lidmi a ostatními pejsky i kočkami. Později dostanou štěňátka možnost prozkoumat celou naší zahradu včetně rybníčku. A než se štěňátka vydají do svých nových domovů, tak je ještě seznámíme s nástrahami okolního světa, jako je louka nebo les, ale taky jaké to je cestovat autem a také je poprvé seznámíme se zvěří.

Poskytujeme celoživotní chovatelský servis – naším zájmem je být v neustálém kontaktu s novými páníčky. Vždy jsme ochotni Vám pomoci s výchovou, výcvikem a dalšími věcmi okolo pejska. Rádi Vám poradíme ohledně výstav či zkoušek. 

Velice nám záleží, aby se naše odchovy dostali do nejlepších rukou. A proto v případě zájmu o zařazení do čekací listiny, Vám zašleme dotazník pro “Zájemce o štěně”. Chápeme, že dotazník může být velmi osobní, ale snažíme se vybrat co nejlepší páníčky pro naše odchovy. Také budeme rádi, když nám nad rámec dotazníku napíšete něco o sobě, Vaší rodině a plánech se psem. 

Vyplněním dotazníku nevzniká žádný právní nárok na štěně z naší CHS. 

 

Se štěňátkem obdržíte:

Řádnou kupní smlouvu v předstihu k prostudování, průkaz původu FCI, Europas.

Štěňátko bude minimálně 3x odčervené, očkované a bude označeno mikročipem.

Štěňátko od nás dostane základní výbavičku, mimo jiné hračku navoněnou maminkou a sourozenci, pytel superpremiového krmení, na které bude štěňátko zvyklé, nebo BARFový balíček). Štěňátko bude navyklé na granule i na BARF.

Štěňátko dostane poukaz na tři měsíce zdarma pojištění PetExpert.

Obdržíte od nás USB disk s radami do začátku ohledně výchovy, výcviku a krmení, pdf kopie všech dokumentů a hromadu fotek štěňátek a jejich rodičů.

 

Rezervace již nepříjímáme!