Placeholder

Vrh A (Ave)

Vrh Ave

Dne 31. března se Zivě narodila krásná zlatá holčička Diana, která zůstavá v naší chovatelské stanici. 

Jelikož Ziva vykazovala známky falešné březosti, jeli jsme na ultrazvuk po týdnu ještě jednou. Pan doktor nám sdělil radostnou zprávu, že Ziva je přece jenom březí, ale čeká pouze jedno štěňátko.

22. 2. 2022 jsme byli na ultrazvuku pro potvrzení březosti, bohužel jsme se dozvěděli, že Ziva nezabřezla, takže teď štěňata mít nebudme. 

Zivě - Very Fluffy Brdské zlato jsme vybrali nádherného ženicha Tituse - Fr Junior Ch. Ch. Fr. CIB. CIE. LUX. Terra di Siena Invictus du Bois de la Rayere. Titus se narodil 11. 8. 2017 ve Španělsku ale žije se svými páničku na severu Francie v chovatelské stanici du Bois de la Rayere, kam za ním, hned jakmile se Ziva rozhárá, vyrazíme na krytí.

Při pondělním (24. 1. 2022) měření dosáhla u Zivy - Verry Fluffy Brdské zlato hladina progesteronu takové hodnoty, že jsme mohli stanovit den D na středu 26. 1. Brzo ráno jsme vyrazili směr Francie. I přes těch 1000km, byla Ziva celkem odpočatá, prakticky celou cestu prospala. Se ženichem Titusem - Terra di Siena Invictus du Bois de la Rayere se k sobě hned měli a krytí proběhlo úspěšně. Věříme, že vše dobře dopadne a za tři týdny se ultrazvukem potvrdí Zivina březost.

 

 

Ziva
Very Fluffy Brdské zlato

 

Placeholder

 

Zdraví: DKK AA, DLK 0/0, OCD nepostižena, GR PRA1 N/N Clear,  GR PRA2 N/N Clear, ICT-A N/P Carrier

Zkoušky: OVVR oba aporty se zvěří

Výstavy: VN, V, VD

Titus
Fr Junior Ch. Ch. Fr. CIB. CIE. LUX. Terra di Siena Invictus du Bois de la Rayere

Placeholder

 

Zdraví: DKK: A / A, TO: ok, DLK: 0 / 0, Gonioskopie a PRA1-PRA2: clear, ICT-A: clear, HEART OK

Výstavy: Champion Jeune de France, Champion du Luxembourg, Champion de France, Champion International et Internationale d'exposition

 

Rodokmen štěňat

 

Příbuznost spojení:
COI 10 generace 3,70 % ( ✓ méně než průměr plemene 7,99 %)
COI 12 generace 6.20%
 

Fr Junior Ch. Ch. Fr. CIB. CIE. LUX. Terra Di Siena Invictus du Bois de la Rayere Trialer, Multi BISS BIS, CIE,CIB, NL/FR/PO/BE/SPA/LUX/GBZ/SW SHOW/SW BEAUTY CH, SPA/BE/GBZ JCH Maybe Forever The One And Only C.I.B. C.I.E. FI & SE(u) & EE & LV & LT & BALT CH, FIW-10 HeW-14 LtW-14 LvW-15 FiVW-15 FiVW-16 Terra Antyda Sani New Princ Of Heart Daily Rays Midnight Prince
EST & LV & LTU & BALT JCH, BALT JW-04, LTU JW-05 Terra Antyda Sani Becky
INT CH, PT CH, SPA JCH Maybe Forever Only You EW'15, Multi Ch. Majik Truth Or Dare NL/D/VDH/LUX/INT/SE/DK BDSG '10, Am.Winner '10
Maybe Forever Sea The Stars
PT CH GBZ.CH Terra Di Siena Sunrise Sunrise Eng. CH. Stanroph Squadron Leader Eng. SH. CH. Steval Mickey Finn At Ivycrest
Stanroph Shere Fantasy KCJW
Stanroph Spanish Eyes Eng. Sh. Ch. Stanroph So It Had To Be KCJW
Stanroph Sparkling Eyes
Very Fluffy Brdske zlato Jewelhope Pyrat XO JCh. CIE, Austrian CH, HSCH, Swiss Beauty+Show CH, German VDH+DRC CH Rossmix After Rain Comes Sunshine NO UCH, SE U(U)CH Ramchaine Snap To Jako's
SE U(U)CH NO UCH Rossmix Sunshine in the Rain
German DRC CH, Swiss Beauty/Show/Club CH Bojangels It Must Have Been Love CIE Amilone The Laird to Hareswith
Bojangels Enchantment
CZ hunting CH Run And Retrieve Brdske zlato ''U'' WW'17, UK Sh.Ch, It.Ch, Swiss Ch, C.I.E. Il Trovatore Della Val d'Aveto EJW'13 - Jun.It.Ch. Oscar To Denver
C.I.E. , IT/HR/SWI CH Don't Cry For Me Argentina
CZ hunting CH I'm Your Heart Brdske zlato ''U'' C.I.B., FTR CH, CH Beau & Bon 2010 Churchill Rayleas de L'Orfillec
CH CZ & PL Crazy Corazon Brdske zlato

 

Bližší informace ke štěňátkům

Jak naši psi žijí s námi doma, tak i štěňátka vyrůstají s námi doma uprostřed rodiny a jsou v neustálém kontaktu s lidmi a ostatními pejsky i kočkami. Později dostanou štěňátka možnost prozkoumat celou naší zahradu včetně rybníčku. A než se štěňátka vydají do svých nových domovů, tak je ještě seznámíme s nástrahami okolního světa, jako je louka nebo les, ale taky jaké to je cestovat autem a také je poprvé seznámíme se zvěří.

Poskytujeme celoživotní chovatelský servis – naším zájmem je být v neustálém kontaktu s novými páníčky. Vždy jsme ochotni Vám pomoci s výchovou, výcvikem a dalšími věcmi okolo pejska. Rádi Vám poradíme ohledně výstav či zkoušek. Pozveme Vás na týdenní letní výcvikový tábor, který pořádají naši kamarádi v Jižních Čechách.

Velice nám záleží, aby se naše odchovy dostali do nejlepších rukou. A proto v případě zájmu o zařazení do čekací listiny, Vám zašleme dotazník pro “Zájemce o štěně”. Chápeme, že dotazník může být velmi osobní, ale snažíme se vybrat co nejlepší páníčky pro naše odchovy. Také budeme rádi, když nám nad rámec dotazníku napíšete něco o sobě, Vaší rodině a plánech se psem. 

Po posouzení dotazníku Vás zařadíme na čekací listinu. Po narozením štěňat dojde k závazné rezervaci.

Vyplněním dotazníku nevzniká žádný právní nárok na štěně z naší CHS. 
 

 

Se štěňátkem obdržíte:

Řádnou kupní smlouvu v předstihu k prostudování, průkaz původu FCI, Europas.

Štěňátko bude minimálně 3x odčervené, očkované a bude označeno tetováním i mikročipem.

Štěňátko od nás dostane základní výbavičku (misku, vodítko s obojkem, hračku navoněnou maminkou a sourozenci, pytel superpremiového krmení, na které bude štěňátko zvyklé, nebo BARFový balíček). Štěňátko bude navyklé na granule i na BARF.

Štěňátko bude na tři měsíce pojištěné na úraz a nemoc v pojištění PetExpert.

Obdržíte od nás USB disk s radami do začátku ohledně výchovy, výcviku a krmení, pdf kopie všech dokumentů a hromadu fotek štěňátek a jejich rodičů.

 

Pokud Vás zajímají další informace, nebo se chcete na cokoliv zeptat, či rezervovat štěně neváhejte a kontaktujte mě e-mailem michal@aurumdesebuzin.cz, nebo na telefonu: +420 731 637 576.